Ścieżka do biegania przy kampusie DISA jest zamknięta z powodu budowy

Ścieżka do biegania przy kampusie DISA jest zamknięta z powodu budowy

Jedna mila ścieżki do joggingu na kampusie DISA została zamknięta w marcu 2008, która jest teraz częścią zmienionej trasy. Zmienioną trasę rozpoczęto w marcu, ale DFMWR przyspieszył proces w kwietniu, gdy zamknięto pole golfowe. Proponowana ścieżka dostępu do mediów przecina Llewellyn Avenue oraz drogi Reece i Mapes. Względy bezpieczeństwa sprawiły, że pomysł ten był nie do przyjęcia. Zmieniona trasa została jednak zatwierdzona w lipcu 2008 roku.

Sand Run Parkway

20 lipca ścieżka do joggingu w Sand Run Metro Park zostanie zamknięta z powodu budowy. Projekt ten jest częścią większego planu poprawy warunków środowiskowych i infrastrukturalnych w parku. Prace obejmą zastąpienie starzejącego się mostu dla pieszych przepustem i dodanie struktur ryfli w celu poprawy jakości wody w parku. Podczas zamknięcia parku, biegacze powinni korzystać z alternatywnych tras, takich jak ścieżka do biegania Sand Run Metro Park.

Ścieżka do biegania przechodzi również przez rzekę Sand Run, która przepływa przez Merriman Valley i Sand Run Metro Park. Rzeka ta ostatecznie wpada do rzeki Cuyahoga. Wzdłuż ścieżki znajduje się mały wodospad w miejscu, gdzie Sand Run spotyka się z rzeką Cuyahoga. Od czasu ostatniego wypalenia rzeki, jej stan uległ znacznej poprawie, dzięki wieloaspektowemu podejściu do kontroli zanieczyszczeń i zachowaniu terenów przyległych do strumieni.

Sand Run Metro Park to duży park w Akron, OH. Park jest domem dla różnych gatunków zwierząt, w tym salamandry, i jest popularny wśród publiczności za zimowe aktywności na śniegu. Jest to również miejsce wielu imprez i zajęć na świeżym powietrzu. Park jest dostępny z wielu miejsc, co czyni go doskonałym miejscem na rodzinną wycieczkę. Sand Run Metro Park to świetne miejsce, aby zabrać ze sobą zwierzęta domowe i cieszyć się przyrodą.

Aby dostać się do parku, należy najpierw zaparkować na wschodnim skraju Sand Run Metro Park. Stamtąd można skorzystać z ostrej ścieżki, która prowadzi do Sand Run Parkway. Ścieżka ta wraca również do skrzyżowania z pętlą zachodnią, co daje 1,1 mili w obie strony. Aby uzyskać dłuższą wędrówkę, możesz wziąć całą ścieżkę joggingu Parkway. Jeśli wolisz, możesz pominąć tę ścieżkę i pójść prosto do parkway.

Sand Run Metro Park posiada wiele szlaków i malowniczych widoków. Możesz biegać lub spacerować po tych pięknych parkach i cieszyć się krajobrazem. Parking jest obszerny, więc łatwo znajdziesz miejsce do parkowania. Jest tu wiele kwitnących drzew, śpiewających ptaków i kwiatów we wszystkich odcieniach tęczy. Można nawet urządzić piknik w parkowej altanie. W całym parku znajdują się nawet dwa domki. Możesz zatrzymać się w jednej z tych dwóch unikalnych struktur.

Ścieżka do biegania jest jednym z najbardziej popularnych obszarów dzielnicy parkowej. Chociaż zimą pogoda może wpłynąć na dostępność tej ścieżki, jest ona zaorana, więc można z niej korzystać przez cały rok. Możesz biegać i chodzić na jednomilowym odcinku Old Portage Area. Ten odcinek jest dostępny dla pieszych i osób na wózkach inwalidzkich. Wzdłuż szlaku znajduje się 20 ponumerowanych stacji ćwiczeń, z których każda wskazuje poziom ćwiczeń od początkującego do zaawansowanego. Znaczniki przy szlaku wskazują interwały chodzenia i biegania.

Jeśli planujesz ćwiczyć lub po prostu odpoczywać na szlaku, pamiętaj o podziwianiu roślinności. Choć obce rośliny nie są dobre dla ekosystemu, mogą dodać trochę piękna do szlaku. Uważaj jednak, by nie rozsiewać nasion i nie sadzić nowych roślin. Mogą one być szkodliwe dla środowiska, a nawet mogą być inwazyjne. Rodzima społeczność roślinna jest zdrowsza. Jeśli nie możesz tolerować chwastów, będziesz chciał znaleźć miejsce, gdzie nie mają one dużej konkurencji.

Paul Carr Jogging Trail

Jeśli szukasz świetnej ścieżki w Houston, nie szukaj dalej niż Paul Carr Jogging Trail. Możesz cieszyć się bieganiem, chodzeniem i jazdą na rowerze za darmo. Dwumilowy szlak jest idealny dla początkujących i tych z wrażliwymi kolanami. Jeśli nie masz ochoty na maraton, możesz po prostu podziwiać panoramę Houston podczas joggingu lub biegu po ścieżkach w tej okolicy.

Paul Carr Jogging Trail to piękna trasa biegnąca od Hamilton Middle School na południe do Katy Freeway Service Road. Znajdziesz tu wiktoriańskie rezydencje i zabawne dzieła sztuki ulicznej. Szlak jest orzeźwiającą zmianą tempa i zawiera wiele ciekawych obiektów. W The Heights znajdziesz również pomnik II wojny światowej przy 14 ulicy, który oferuje ławki i dużo miejsca. Jeśli chcesz spędzić trochę czasu w parku z rodziną, upewnij się, że odwiedzisz pobliski Discovery Green, który będzie oferował tematyczne noce throwback i DJ-ów na żywo.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *